Loading...

Proje Hakkında

Ankara'nın belirlemiş olduğumuz bölgelerinde ülkemizin değerleri adına ve anısına sizlerle birlikte hatıra ormanları oluşturmak için başlatmış olduğumuz projemiz geçici olarak durdurulmuş olup, sitemiz üzerinden ülkemizin yangından zarar gören ormanlarına dikilmek üzere ağaç siparişi verebilirsiniz. Siparişleriniz sonrası adınıza ve/veya hediye ettiğiniz kişiye özel sertifika üretilip tarafınıza iletilecektir.

Yaşam Paketi Seçimi Ağaç Tipi Seçimi Sipariş formumuz üzerinden öncelikli olarak dikim alanı seçimini yapmalısınız. Yapacağınız seçim sonrası dikime uygun ağaç tipleri listelenecektir.

Ağaç tipi seçiminizden sonra, TC Kimlik onayınız için gerekli bilgileri girmeniz ve satın alacağınız ağaç adedini seçmeniz ya da belirlemeniz istenecektir.

Bu aşamadan sonra satın alma işlemini kendi adınıza gerçekleştirebileceğiniz gibi, herhangi bir tanıdğınız ya da yakınınız adına da hediye alım yapabilirsiniz.z.
Hediye Gönderme Seçeneği Hediye Gönderme Seçeneği "Başkası Adına Hediye Al" seçimini yapmanız durumunda, satın alacağınız yaşam paketlerinin adına hediye edileceği kişinin Ad ve Soyadı yanında GSM No ve E-Posta irtibat bilgilerini girmeniz istenecektir.

Böylelikle, ilgili siparişinizin ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra hem size, hem de hediye ettiğiniz kişinin cep telefonuna SMS yoluyla bildirimde bulunulacak ve kendisi yaptığınız işlem hakkında bilgilendirilecektir.
Online Teşekkür Sertifikası Online Teşekkür Sertifikası Yapacağınız her satın alma işlemi sonrası sistemimiz tarafından size veya hediye ettiğiniz kişiye özel bir "Teşekkür Sertifikası" oluşturulacaktır. İlgilli sertifikaya ödeme sonrası onay ekranından direkt ulaşabileceğiniz gibi, cep telefonunuza yollanacak SMS içeriğinde de gene size özel erişim adresi ayrıca verilecektir.

Hediye ettiğiniz kişiye de SMS yoluyla bildirimde bulunulacak ve kendisi adına oluşturulmuş olan sertifikanın erişim bilgileri iletilecektir.

TÜRKİYE'YE NEFES OL